Menu

Realizacje

Budowa hal produkcyjno-magazynowych wraz z budynkiem socjalno-biurowym oraz rozbiórka istniejących budynków w zakresie niezbędnym do wykonania rozbudowy Zakładu Agrii Polska Sp. z o.o. w Aleksandrowie Kujawskim

Inwestor Agrii Polska Sp. z o. o. należy do grona liderów w branży produkcji i dystrybucji nowoczesnych nawozów, materiału siewnego, płodów rolnych, pasz oraz środków ochrony roślin. Dynamiczny rozwój na przestrzeni lat sprawił, że marka ta stała się synonimem nowoczesnych rozwiązań dla rolnictwa. Zakład został rozbudowany o budynek biurowy z zapleczem socjalnym, hale nawozową oraz hale nasienną, magazyn agrochemii. Rozbudowie uległą również infrastruktura techniczna: doki przeładunkowe, ramp… więcej »

Budowa hali produkcyjno-magazynowo-biurowej z niezbędną infrastrukturą dla Firmy GUMSTAL przy ul. Przemysłowej w Bydgoszczy

Firma Gumstal  jest przedsiębiorstwem produkującym szeroki asortyment wyrobów z gumy, metalu oraz gumowo-metalowych. Posiada szerokie zaplecze techniczne, dysponując urządzeniami do produkcji mieszanek gumowych, poza tym tokarki CNC, frezarki, prasy mimośrodowe, prasy hydrauliczne i inne. Od ponad 20 lat specjalizują się i zdobywają doświadczenie produkując części do maszyn rolniczych oraz podzespoły do produkcji przenośników prętowych i taśm „jeżowych”. Wyroby cechuje wysoka jakość i solidność. Trafiają… więcej »

Rozbudowa hal produkcyjno-magazynowych i budowa budynku administracyjnego przy ul. Wyzwolenia w Bydgoszczy

Inwestycja wykonana od września 2016 r. do grudnia 2017 r., na zasadach Generalnym Wykonastwa, na terenie zakładu produkcyjnego  Siropol Sp. z o.o. przy ul. Wyzwolenia 111 w Bydgoszczy. Inwestor jest producentem detali z tworzywa sztucznego dla przemysłu samochodowego, włokienniczego i gazowniczego, a także konstrukcją i wykonawstwem form wtryskowych. W ciągu roku zaplanowano rozbudowę Zakładu , która odbywać się będzie w etapach:   etap I: przebudowa stacji transformatorowej i umieszczenie jej w nowej lokalizacj… więcej »

WZL Nr 2 S.A. w Bydgoszczy - Remont i rozbudowa Kompozytowni z częścią biurowo-socjalną oraz wykonanie nowego przyłącza energetycznego nn wraz z przebudową stacji transformatorowej

Zmiana nawiązuje swoimi gabarytami, a także swą prostą formą i materiałem do istniejącej części wolnostojącego budynku usługowo-magazynowego. Budynek pełni funkcję produkcyjną z niewielką częścią socjalną i biurem kierownika. Jednokondygnacyjny budynk po rozbudowie wyposażony został w instalacje: wodociągową, c.w.u., kanalizacyjną, wentylacyjną, grzewczą, elektryczną, sprężonego powietrza, odgromową. Na program funkcjonalno-użytkowy składa się:   - pomieszczenie laminowania, - śliza, - krajalnia, - szlifiernia, - utwardzalnia, - … więcej »

Apartamentowiec Nordic Haven Bydgoszcz ul. Grottgera 4

Budynek został zaprojektowany na planie trapezu w sposób efektywnie wykorzystujący kształt działki. Od strony ul. Grottgera posiada 4 kondygnacje naziemne dostosowując się w ten sposób do wysokości istniejącej zabudowy i wznosi tarasowo w stronę rzeki Brdy, osiągając wysokość 16 kondygnacji naziemnych. Bryła bezpośrednio koreluje z dwoma wyrazistymi elementami w swoim bliskim otoczeniu: Młynami Rothera i Operą Nova.   Charakterystyczne cechy planowanej zabudowy: - forma kaskadowo- tarasowa, - modułowy układ poszczeg… więcej »

Budowa pod klucz Hangaru dla samolotów transportowych i pasażerskich wraz z płytą przedhangarową

Firma Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2 S.A. z siedzibą w Bydgoszczy powierzyła nam wykonywanie czynności nadzoru inwestorskiego wszystkich branż dla zadania: "Budowa hangaru dla samolotów transportowych i pasażerskich wraz  z płytą przed hangarową". Zaprojektowane przedsięwzięcie znajduję się przy ul. Szubińskiej 107 w Bydgoszczy, w zachodniej części miasta o charakterze przemysłowo-usługowym i mieszkaniowym. Nowo wybudowany hangar stanowi kontynuację linii zabudowy istniejących hangarów, w szczególności dla ut… więcej »

Budowa drogi holowania do Hangaru dla samolotów transportowych i pasażerskich

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. z siedzibą w Bydgoszczy powierzyły naszej Firmie funkcję Inspektora Nadzoru Inwestorskiego. Nadzorowi Inwestorskiemu podlegały prace na budowie drogi holowania łączącej istniejącą drogę holowania DK Foxtrot 1 z nową płytą przedhangarową, a także wykonanie ogrodzenia wraz z nową bramą wjazdową dla samolotów z terenu lotniska oraz przebudowa sieci wodociągowej.   Wykonana droga holowania umożliwia holowanie największego obsługiwanego przez Inwestora samolotu tj. Boeninga B 767-300ER.  … więcej »

Hotel Sepia****

W samym centrum Bydgoszczy, przy ul. Marszałka Focha 20 powstał 4-gwiazdkowy Hotel Sepia, który został oddany oddany do użytku w grudniu 2014r. W skład zespołu hotelowego wchodzi kamienica z 1884r. w której przed wojną mieściła się redakcja „Ilustrowanego Kuriera Polskiego”. Zgodnie z zapisami miejscowego planu, stanowi ona wartościową zabudowę historyczną. W podwórzu kamienicy powstał nowoczesny budynek 5 – kondygnacyjny w którym mieścić się będzie zasadnicza część hotelu.   W hotelu… więcej »

Uzbrojenie terenu Parku Przemysłowego w Paterku - etap I

W związku z dynamicznym rozwojem Gminy Nakło nad Notecią została powierzona naszej Firmie nowa inwestycja. Przedmiotem projektu jest przeprowadzenie kompleksowej usługi pełnienia czynności nadzoru inwestorskiego dla prac budowlano – instalacyjnych w wyniku, których nastąpi uzbrojenie terenów inwestycyjnych w Paterku. Projekt dofinansowany jest ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego w ramach działania 5.6 „Kompleksowe uzbrojenie terenów pod inwestycje”. Prace były prowadzone w kilku … więcej »

Nadbudowa i przebudowa budynku "F" socjalno - administracyjnego oraz Rozbudowa i przebudowa hal produkcyjno - magazynowych o hale G,H,I dla Zakładu Stiegelmeyer Sp.z o.o.

Przedmiotowa inwestycja polegała  na rozbudowie i przebudowie obiektów zlokalizowanych na terenie Zakładu produkcyjnego firmy Stiegelemeyer Sp. z o.o. W ramach przedmiotowej inwestycji zaplanowano: - rozbiórkę przybudówki i części budynku magazynowego - nadbudowę i przebudowę budynku socjalno-administracyjnego "F" - rozbudowę i przebudowę hal produkcyjno-magazynowych o halę G,H,I W ramach umowy z Zamawiającym wykonaliśmy Projekt Budowlany i Projekty Wykonawcze dotyczące realizacji niniejszego zadania inwestyc… więcej »