Menu

Realizacje

Przebudowa i rozbudowa budynku wraz ze zmianą sposobu użytkowania na funkcję usługowo-mieszkalną w Bydgoszczy przy ul. Chodkiewicza 51, 53

Na terenie działki usytuowany jest budynek z 1925 roku. Jest to obiekt wpisany do gminnej ewidencji zabytków, objęty ochroną konserwatorską.    Główną ideą projektu było wkomponowanie budynku w otaczającą zabudowę i lokalizację stanowiącą narożnik u zbiegu ulic Chodkiewicza i Kilińskiego w Bydgoszczy. Celem nadrzędnym było wykorzystanie atrakcyjności miejsca, zachowanie historycznego charakteru zabytkowej kamienicy i połączenie jej z projektowaną rozbudową. Z tego powodu przed przystąpieniem do wykonywania proj… więcej »

Osiedle mieszkaniowe budynków wielorodzinnych "Lake Residence 2" w Osielsku

Firma Nordic Projekt Sp. z o. o. od czerwca  2017 roku powierzyła naszej Firmie zadanie sprawowania funkcji Inspektora Nadzoru wszystkich branż. Nowa inwestycja jest zlokalizowana w miejscowości Osielsko przy ul. Jana Pawła II. Dzięki swojemu położeniu na obrzeżach dużego miasta i jednocześnie na skraju rozległych terenów leśnych, rekreacyjnychi sportowych stanowi o atrakcyjności osiedla "Lake Residence 2". Zaplanowano budowę osiedla budynków wielorodzinnych składającego się z 8 oddzielnych wolnostojących zespoł&oac… więcej »

Budowa Nowej Centrali Neuca – III etap inwestycji

Neuca jest polską Firmą z 25-letnią historią, giełdową spółką akcyjną i liderem na polskim rynku hurtowej dystrybucji farmaceutyków. Od czerwca 2018 roku nasza Firma sprawowała funkcję Inwestora Zastępczego przy realizacji przedsięwzięcia pn. Budowa Nowej Centrali Neuca – III etap inwestycji przy ul. Fortecznej 35-37 w Toruniu. Podstawowy zakres wykonywanych usług, zgodnie z zawartą Umową: * Kompleksowe raportowanie do Inwestora, * Zarzadzanie przepływem informacji, w tym przepływem składanych projektów tech… więcej »

Budowa hangaru obsługi samolotów cywilnych zespolonego z budynkiem biurowo-socjalnym i budowa płyty przedhangarowej na terenie Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 2 S.A.

Przedmiotem inwestycji jest budowa hangaru obsługi samolotów cywilnych zespolonego z budynkiem biurowo-socjalnym i budowa płyty przedhangarowej na terenie Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 2 S.A. Obiekt przeznaczony będzie do bieżącej obsługi samolotów cywilnych: przeglądy, konserwacje, remonty, udoskonalenia itp. Inwestycja ta ma na celu usprawnienie funkcjonowania zakładu poprzez zwiększenie zakresu usług. Oba budynki są zblokowane symetrycznie w jeden obiekt.      Parametry techniczne obiektu: &n… więcej »

Horus Innowacyjne Materiały Przemysłowe Sp. z o. o. - Budowa Hali produkcyjno-magazynowej z budynkiem socjalno-biurowym na terenie Soleckiego Parku Przemysłowego przy ul. Unii Europejskiej

Inwestor Horus Innowacyjne Materiały Przemysłowe Spółka z o. o. zajmuje się działalnością wdrożeniowo-handlową. Większą część oferty stanowią produkty dla firm przemysłowych, usługowych, czy budowlanych. Głównym partnerem dla Firmy  i zarazem dostawcą jest amerykański koncern 3M, którego produkty charakteryzują się najwyższą jakością. Poprzez swoje działania Inwestor wskazuje inne niż dotychczas używane rozwiązania z zastosowaniem innowacyjnych produktów, z takich działów jak taśmy kle… więcej »

Stiegelmeyer Sp. z o. o. - Rozbudowa i przebudowa hali produkcyjno-magazynowej od strony wschodniej

Przedsiębiorstwo Stiegelmeyer Spółka z o. o. to Firma o europejskim poziomie rozwiązań i jakości wykonania mebli i sprzętu, produkowane w polskich fabrykach zgodnie z niemieckimi standardami jakości, znajdą się w placówkach medycznych na całym świecie.      W związku z dynamicznym rozwojem firmy, Zakład rozbudowuje halę produkcyjno-magazynową. Polega ona na rozbudowie i przebudowie hali o kolejną nawę produkcyjno-magazynową wraz z przystosowaniem istniejącej i projektowanej jej części pod malarnię pro… więcej »

Nordic Astrum przy ul. Babia Wieś w Bydgoszczy

Od września 2017 roku mamy przyjemność działać jako Inżynier Kontraktu przy realizacji nowej inwestycji przy ul. Babia Wieś w Bydgoszczy. Nowo powstający obiekt - Nordic Astrum - będzie pełnić rolę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalami usługowymi i handlowymi. Posiadać będzie 16 kondygnacji nadziemnych i 1 kondygnację podziemną. Na kondygnacji podziemnej zlokalizowano garaż ze 133 miejscami postojowymi oraz pomieszczenia techniczne z komunikowane za pośrednictwem dwóch klatek schodowych wyposażonych w osiem dźwig&oacu… więcej »

WZL Nr 2 S.A. w Bydgoszczy - Budowa hangaru magazynowo-garażowego.

Firma Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2 S.A. z siedzibą w Bydgoszczy powierzyła nam wykonywanie czynności nadzoru inwestorskiego wszystkich branż dla zadania: "Budowa hangaru magazynowo-garażowego". Zrealizowane przedsięwzięcie znajduję się przy ul. Szubińskiej 107 w Bydgoszczy, w zachodniej części miasta o charakterze przemysłowo-usługowym i mieszkaniowym i obejmuje halę dwunawową ze słupami środkowymi w konstrukcji stalowej w lekkiej obudowie z płyt warstwowych w układzie poziomym. Halę stanowią dwie nawy o rozpiętościach po 20 m i sze… więcej »

WZL Nr 2 S.A. w Bydgoszczy - Wykonanie płaszczyzny prób silników wraz z drogą dojazdową.

Teren zlokalizowany jest w gminie Białe Błota, w granicach lotniska Bydgoszcz – Szwederowo, w południowo – zachodniej części. Teren graniczy bezpośrednio z wewnętrzną samochodową drogą serwisową oraz pośrednio sąsiaduje z płytą postojową samolotów PPS-4. W sąsiedztwie obszaru zadania inwestycyjnego odbywają się regularne operacje ruchu lotniczego. Teren objęty zadaniem był w przeszłości wykorzystywany do postoju i przejazdu samolotów lub pojazdów obsługi lotniska. Obecnie na tym terenie powstała płaszc… więcej »

Hotel "Ikar" w Bydgoszczy - Rozbudowa hotelu o strefę sauna/siłownia oraz o część restauracyjną w zabudowie typu ogród zimowy

Obiekt hotelowy znajdujący sę w Bydgoszczy przy ul. Szubińskiej 32 powstał w latach 80 ubiegłego wieku jako hotel robotniczy ze stołówką i przychodnią zakładową. Budynek składa się obecnie z dwóch identycznych cztero-kondygnacyjnych brył oraz łącznika, w którym mieści się restauracja oraz kuchnia z zapleczem. Hotel dysponuje 99 komfortowymi i nowoczesnymi pokojami jedno i dwuosobowymi, pokojami Delux oraz o podwyższonym standardzie. Posiada również  wyjątkowe apartamenty, które spełniają oczekiw… więcej »